Resmi olan: iPhone 11'in sunumu 10 Eylül'de gerçekleşecek. Bunun yanında, iki yeni model günümüze kadar bilinmeyen bir adla gelecek. Telefonlara karşılık gelen birkaç durumun filtrelenmesi sayesinde Apple buluşabiliriz üç modelinin adı, tasarımı ve özellikleriŞimdilik bir süredir söylentilere uyulmuş olanla aynı.

BÜLTENİMİZİ ALIN

Posta kutunuzdaki en son teknoloji haberlerini almak için abone olun. Web sitelerimizde yayınlanan haber başlıklarının, püf noktalarının, karşılaştırmaların, incelemelerin özeti ile size günde tek bir e-posta göndereceğiz.
Mailchimp tarafından sunulan servis

iPhone 11: iki ve üç kameralı üç versiyon

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Maks., bunlar yeni nesil telefonlara isim verecek isimler. Apple. Filtrasyon bize, birkaç saat önce resmi kapaklarına uyan birkaç görüntü yayınlayan tanınmış bir tasarımcı Ben Geskin aracılığıyla geliyor. Apple.

Görüntülerde görebileceğimiz gibi, yeni iPhone modelleri iki ve üç sensörden oluşan bir kamera modülü kullanır: iPhone 11 için iki ve iPhone 11 Pro ve 11 Pro için üç. Bu modül birlikte, farklı kamera sensörlerini barındıracak camdan yapılmış bir kaplama bulabiliriz, çünkü birkaç ay boyunca söylentilere göre.

iphone 11 11 pro 11 pro maks 1

Üç cihazın boyutuna gelince, Apple iPhone XR, XS ve XS Max'in boyutlarını korumaya karar verdi: 5.8, 6.1 ve 6.5 inç. Bununla birlikte, iPhone 11'in yüzey kullanım yüzdesindeki iyileşme ile köşegenini arttırması mümkündür. Tüm söylentilerin en ekonomik modele işaret ettiğini hatırlayın Apple Şirketin ekran oranını en üst düzeye çıkarmasına izin verecek bir OLED ekranı olacak.

Özelliklerin geri kalanı, tahmin edilebileceği gibi, bir değer olacak işlemci Apple A13 Biyonik, 3 ve 4 GB RAM ve 64 ile 512 GB arasında, 128 ile 256 GB arasında değişecek bellek yapılandırmaları. Şüphe şuanda, sensör sayısı veya kullanılan lens tipinin ötesinde hiçbir detayın bilinmediği kameralarda yatmaktadır: açısal, geniş açılı, telefoto ve ToF. Bu nedenle, 10 Eylül'de gerçekleşecek resmi sunum için beklememiz gerekecek.

Hakkında diğer haberler … AppleiPhone