Clash Royale, 2019 yılında oldukça fazla savaş vermeye devam eden bir oyundur. Kuşkusuz, Supercell'in uzun zamandır yaptığı en iyi oyun ve Brawl Stars kötü bir isim olmasa da, bunun kalitesine ulaşmadığına inanıyoruz. Çatışma Döngüsü veya bu yutturmaca düzeyinde. Bugün çok şüphelendiğiniz şeylerden biri, Clash Royale'da iyi bir klanın nasıl bulunacağıdır. Eğer yıllardır farklı klanların etrafında dolaşıyorsanız ve idealini bulamazsanız, bu satırlarda, size uygun olanı nasıl bulacağınızı açıklamak istiyoruz.

BÜLTENİMİZİ ALIN

Posta kutunuzdaki en son teknoloji haberlerini almak için abone olun. Web sitelerimizde yayınlanan haber başlıklarının, püf noktalarının, karşılaştırmaların, incelemelerin özeti ile size günde tek bir e-posta göndereceğiz.
Mailchimp tarafından sunulan servis

Size sadece mekanlarda rahat bir şekilde kalabilmeniz için mekanik vermeyecek, aynı zamanda sizin için uygun olanı nasıl bulacağınızı da açıklayacağız. Tüm Clash Royale oyuncularının eşit olmadığını ve bu, aradığımız klanın da ihtiyaçlarımıza uyarlanması gerektiği anlamına geldiğini unutmayın. Bunlar Kendinizinkini seçmek için 5 tuş.

Aradığınız klan türü hakkında net olun

Her şeyden önce, ne aradığınız konusunda net olun. Fikriniz oyunu sonuna kadar geliştirmek istiyorsanız, çok zorlu bir klana ihtiyacınız olacak. Aklınızda bulundurun yüksek gereksinimleri olan klanlar seçerken içecekler ve erişim genellikle çok daha seçicidir ve oyunu birkaç gün bırakan tipik bir kullanıcıysanız sizi kısa sürede atabileceklerini unutmayın.

Takılmak için bir klan arıyorsanız, açıklamalarına bakın ve birini arayın çok fazla bağlılık istemeyecekleri. Bununla birlikte, bu klanlar çoğu durumda en kötüsüdür, çünkü insanlar özgürdür ve birçok kullanıcıyı inaktif bulmak yaygındır. Klanınızda, bu tarzdan birini arıyorsanız, etkin olmayan oyuncuları atmaya meyilli olup olmadığını ve yeni liderlerinizle iyi bir arkadaşlığın başlangıcı olup olmayacağını sorun.

Geliştirmek istiyorsanız, aktif ve zorlu bir klan arayın

Savaşları kazanmak, çok fazla altın ve kart kazanmak için en iyi şey aktif bir klanı ara ve her ne kadar bu Clash Royale'ı günlük, bazen de zorla oynamak anlamına gelir. Taahhüdü yüksek olan klanlar, birkaç gün devam etmeyecek kişilerin devamsızlık bildirmelerini ve taahhüt edilmelerini gerektirir. Bu, klanın çok bağış yapmasına, klan savaşlarını kazanmasına ve oyundaki ilerlemeniz karşısında desteğinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Halen klanlar o kadar önemlidir ki, seviye kartlarını yükseltmek stratejinin kilit noktalarıdır. Clash Royale hesabınızda iyi bir klan olmadan, en talepkar olanları takip etmek sizin için çok zor.

Sadece tembellikten dolayı klanda kalmayın ve arama ile umutsuzluğa kapılmayın

Klan Sandıkları

En yaygın hatalardan bir diğeri klanda kalmaktır, çünkü çok fazla ilerlemediğiniz halde bile sizi dışarı atmazlar. Bazen orada etkin olmayan kişilere sahip klanlar 10 veya 15 kullanıcının katıldığı ancak genellikle klan savaşlarını kaybettiği ve hatta bazen bunlara katılmadığı. Zorlu olmayan bir oyuncuysanız, bu tür klanlar sizin için iyi olabilir, ancak en iyisi değiller ve oyuncuların çoğu bağış yapmazsa, oyundaki ilerlemeniz çok yüksek olmayacaktır. Yerleşme ve mümkün olduğunca yeni bir klan aramaya devam et.

En az 1 hafta boyunca klanları değerlendirin

Çok yaygın bir hata, kötü bir gün görürken ilk değişiklikte klandan hızlı bir şekilde çıkmaktır. Bu büyük bir hatadır, çünkü klanlar çok aktif olmayan ya da kötü günler geçiremezler. Bir klanın nasıl çalıştığını görmenin en iyi yolu, en az bir hafta boyunca onu keşfetmek. Gerçekten aktif olmayan insanları fırlatıp atmadıklarını, bir uzlaşma varsa, bağış yapanlar vb. Bağış yapmanın önemli olduğunu, aynı zamanda kart istediklerini de unutmayın, çünkü daha fazla altın elde etmenizi sağlayan oyunun mekaniğinden biridir.

Bunun bir oyun olduğunu unutma

Ve son olarak, tadını çıkarmak için yaratılmış bir oyun olduğunu unutmayın. Klana katılanların hayatı, arkadaşları vb. Olacak.. Unutma ki oyunun dışında bir hayatı olan tek kişi sen değilsin. ve her zaman klanınızın üyelerine saygı gösterin. Klanınızın üyeleri çocuklar, yaşlılar ve her türlü olabilir. Bu, arenada kazanmak için savaşan yetişkinleri ve çocukları bir araya getiren bir oyun olan Clash Royale'ın büyük büyüsü.

Beğendin mi Bu hilelerle Clash Royale'deki mükemmel klanı bulabileceğinizi düşünüyor musunuz? Bir klan bulmak için başka bir teknik kullanırsanız, yorumlarda bırakmaktan çekinmeyin, böylece biz de tanışabiliriz.

Hakkında diğer haberler … Clash Royale