Google Asistan'a bozuk para ya da zar atmalarını isteme 1Taş, kağıt veya makas, iki üç! Bir karar verirken birçok şey yapabilirsiniz. Birincisi, neden veya yürekten sonra, soğuk al. İkincisi, ebedi bir taş, kağıt veya makas oyununa başlar. Üçüncüsü ve aynı zamanda şansa da katılması gerekse de, Yüzün ya da haç çıkıp çıkmadığını görmek için havaya bir bozuk para atın.

BÜLTENİMİZİ ALIN

Posta kutunuzdaki en son teknoloji haberlerini almak için abone olun. Web sitelerimizde yayınlanan haber başlıklarının, püf noktalarının, karşılaştırmaların, incelemelerin özeti ile size günde tek bir e-posta göndereceğiz.
Mailchimp tarafından sunulan servis

Eğer bir şeye başlamak üzereysen, aynı zamanda zar kullanma seçeneği. Peki ya elinizin altında değilse? Sorunlar bitti.

Şu andan itibaren Google Asistan bize bozuk para ya da zar atma imkanı sunar Çöpleri kim atmak, kim bu hafta banyo yapmak ya da bu gece onuncu kez bebeği uyumakla ilgilenmek gibi şeylerle ilgili hızlı bir karar vermek için.

Google Asistan'a bozuk para ya da zar atmalarını isteme 2Google Asistan ile yazı tura atma

Aslında göründüğü kadar kolay. Tek ihtiyacınız olan eldeki Google yardımcısıdır. Hem evinizdeki Google Ana Sayfası hem de herhangi bir mobil cihazdan olabilir. Her durumda, sadece yapmak zorunda Google için bir sesli komut başlatmak siparişi doğru uygulayın:

1. Google Asistan'ı açın.

2. Ona ne yapmak istediğini söyle: Para at. Ayrıca diğer komutları da kullanabilirsiniz. Yazı tura at veya Yüz veya çapraz

3. Ardından, Asistan size pahalı mı yoksa çapraz mı olduğu konusunda hızlı ve net bir cevap verecektir. Google arama servisini bir sesli komut yürüterek kullanırsanız, görünebilir. madalyonun animasyonu ki, bir andan diğerine, size yüz veya haç sonucunu verecektir. Asistanın size sunabileceğinden biraz daha grafik.

Oradan, size uygun bir karar verebilirsiniz. Şimdi size verileri Google Asistan ile nasıl başlatabileceğimizi öğreteceğiz, ki bu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Google Asistan'a bozuk para ya da zar atmalarını isteme 3Şimdi Google Asistan ile zar atıyoruz

Google Asistan'dan zar atmaktan başka bir şey değil, başka bir şey isteyeceğiz. Kolay değil mi? Jest ve her şeyden önce sonuç size yardımcı olabilir bir şeye karar vermekÖzellikle bir oyun başlatmaya çalışıyorsanız ve bir veya daha fazla zarın size sunabileceği rastgele sonuca ihtiyacınız varsa. Bunu böyle yapmak zorundasın:

1. Aç Google Asistanı.

2. Sonra, bir zar atmasını isteyin.

3. Bunu çok göreceksiniz birkaç saniye sonuç alırsınız. Ancak dikkat edin, her seferinde tek bir kalıp yuvarlamanız gerekmez. Uygun gördüğünüz tüm kombinasyonları hem iki, üç, dört veya beş zarla yapabilir, hem de asistandan 8 taraflı bir zar, iki tane 8 taraflı ve hatta 20 zar atmasını isteyebilirsiniz.

Bu aynı komutun çalışmadığını doğruladık. Google aramada kullanırsak, karşı karşıya gelip gelmediğini görmemiz için yazı tura atmamız istendiğinde çalışan sesli komutlar aracılığıyla.

Sonunda Google Assistant tarafından sunulan sonuç sizin için işe yaramazsa, başka bir şey isteyebilirsin: size rastgele bir numara vermek için. Bunun çekilişler için harika bir formül olduğunu göreceksiniz. Bu formül sizin için daha iyi çalışıyorsa, bu şekilde yapabilirsiniz:

1. Aç Google Asistanı.

2. Size söylemesini söyle rastgele sayı.

3. Ayrıca ondan bir aralık arasındaki bir sayıyı belirtmesini isteyebilirsiniz. 1 ila 10 veya 1 ila 100 arasındadır. Aşağıdaki komutlar sizin için mükemmel şekilde çalışacaktır: Rastgele bir sayı söyleyin veya 1 ile 10 arasında bir sayı söyleyin.

Hakkında diğer haberler … Google, Google Assistant