Instagram Moda uygulamalarından biridir ve bu nedenle kullanıcılarının rahatı için geliştirmeye devam etmektedir. Ancak, sosyal ağ hala parlatacak birçok şeyden yoksundur; örneğin ne zaman istersen yayınları programlama imkanı. Şu anda doğal olarak yapılamamasına rağmen, istediğimiz zaman ve günde onları yayınlamamıza izin veren bir düğme yok. Facebook, bu ücretsiz bir uygulama ile elde edilebilir.

BÜLTENİMİZİ ALIN

Posta kutunuzdaki en son teknoloji haberlerini almak için abone olun. Web sitelerimizde yayınlanan haber başlıklarının, püf noktalarının, karşılaştırmaların, incelemelerin özeti ile size günde tek bir e-posta göndereceğiz.
Mailchimp tarafından sunulan servis

Onun adı Apphi ve temelde yayınları zamanlamak için oluşturuldu Instagram. Benzer yayınlama seçenekleri kullanın, Yine de istediğimiz zaman programlamak için gerekli adımlar eklenir. Apphi'nin kullanımı çok basittir ve hem Google Play'de hem de App Store'da ücretsiz olarak indirilebilir. Aşağıda, bundan nasıl yararlanabileceğinizi açıklıyoruz.

Apphi içinde yayınları zamanlamak için nasıl kullanılır Instagram

Apphi'yi cihazınıza indirdikten sonra, giriş yapmanız gerekir. Instagram, gösterilen ekranda kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek. Ayrıca giriş yapma veya kayıt olma seçeneğiniz de vardır. hesabınızı şu bağlantıya bağlamanız gerekmesine rağmen, Apphi’deki bir hesapta Instagram aynı şekilde.

Hesabınızla uygulamaya giriş yapabilmeniz için aklınızda bulundurmanız gerekir. Instagram, önce iki adımda doğrulamayı devre dışı bırakmanız gerekir. Instagram. Uygulama ayarlarındaki Güvenlik bölümünden yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Tüm bu adımları zaten uyguladıysanız ve giriş yaptıysanız, uygulamayı kullanmaya başlamak ve yayınları planlamak için ne bekliyorsunuz?

Instagram-02

Ana ekranda, sağ alt kısımda Büyük Programlama yazan bir sekme göreceksiniz. Bas. Ardından, farklı seçenekler görünecektir (Fotoğraf Kitaplığı, Sürükle ve bırak, arama ve yayınlama, tarih …). Fotoğraf Kütüphanesi'ne tıklayın ve uygulamanın resimlerinize erişebileceğini kabul edin. Ardından, görünmesini istediğiniz görüntüyü seçin. Instagram gelecekteki postanızda. Herhangi bir yayında olduğu gibi Instagram, bir başlık yazabilir, insanları etiketleyebilir, konumunuzu ekleyebilir, hatta ilk yorumu siz de ekleyebilirsiniz. Her şeyi tamamladığınızda İleri'ye tıklayın.

Instagram-03

Bir sonraki göreceğiniz yayın zamanını girmek için bir ekran olacak, Gönderiyi silmek veya tekrarlamak için biraz zaman istiyorsanız. Apphi, programlamak istediğiniz güne bağlı olarak, en iyi zamanınızı belirtmeniz için önerilerde bulunur. Bu sayede yayınlarınız çok daha görünür hale gelecektir.

Instagram-04

Programladığınız tüm yayınlar Apphi'de görünecektir, böylece herhangi bir zamanda herhangi bir şeyi değiştirmeniz gerekirse bunları sıraya koyabilirsiniz. Eğer durum buysa, değişiklikleri yapmak istediğinizi tıklamanız yeterlidir. Sadece başka metinler, etiketler, konumlar koymak veya sadece yayınlanma zamanını ve günü değiştirmek için düzenleyemezsiniz. Ayrıca hemen yayınlamanızı veya silmenizi sağlar, pişman olursa yayınlanan. Tahmin ettiğiniz gibi, belirlediğiniz programlama zamanında gelen tüm yayınlar, uygulamasında yayınlandıktan sonra kaybolacaktır. Instagram. Ayrıca, farketmediyseniz bir e-posta alacaksınız.

Hakkında diğer haberler … Instagram