Mevcut cihazlar arasında en popüler hızlı şarj teknolojilerinden biri Hızlı Şarj. Bu Qualcomm teknolojisi sayesinde, Cihaz 4 kata kadar daha hızlı şarj edebilir pil performansından ödün vermeden.

BÜLTENİMİZİ ALIN

Posta kutunuzdaki en son teknoloji haberlerini almak için abone olun. Web sitelerimizde yayınlanan haber başlıklarının, püf noktalarının, karşılaştırmaların, incelemelerin özeti ile size günde tek bir e-posta göndereceğiz.
Mailchimp tarafından sunulan servis

Ancak bu dinamikten yararlanmak için hem cihazın hem de şarj cihazının bu teknolojiyle uyumlu olması gerekir. Eğer şarj cihazınızı değiştirecekseniz, bu ayrıntıyı unutmanız gerekmez. Görevinizi kolaylaştırmak için son iki nesle uyumlu farklı şarj cihazları topluyoruz: Quick Charge 3.0 ve 4.0

AUKEY araç şarj cihazı

Bu şarj cihazı Qualcomm ile uyumludur. Hızlı Şarj 3.0 ve 2 cihazın şarj edilmesini sağlar USB üzerinden aynı anda. Böylece cihazlarınızla kullanabilirsiniz Apple (gerekli bağlantıya sahipseniz) ve uyumlu Android.

Quick Charge 3.0 ve 4.0 hızlı şarj ile uyumlu 8 şarj cihazı 1

Bu mevcuttur Amazon 13,99 Euro'luk bir fiyata.

JOOMFEEN duvar şarj cihazı

Daha pratik bir şey arıyorsanız, bunun için tercih edebilirsiniz 4 USB portlu duvar şarj cihazı Hızlı Şarj 3.0 uyumludur. Böylece, istediğiniz anda aynı anda şarj etmek isterseniz 4 cihaza kadar bağlayabilirsiniz.

Quick Charge 2.0 ile uyumlu cihazlarınız varsa, bu şarj cihazına bir mikro USB kablosu kullanarak da bağlayabilirsiniz. Bu şarj cihazının cihazınız için desteği olup olmadığından emin değilseniz, Amazon her uyumlu modelden bahseder. 14.99 Euro'dan başlayan fiyatlarla.

Belkin yerli şarj cihazı

Bu şarj cihazı Quick Charge 2.0, 3.0 ve 4.0 ile uyumlu 15 dakika içinde cihazın% 50’sine kadar şarj

Quick Charge 3.0 ve 4.0 hızlı şarj ile uyumlu 8 şarj cihazı 2

Karşılık gelen kablonuz varsa, uyumlu Android cihazlarda ve iPhone 8 veya üzeri cihazlarda kullanabilirsiniz. Bu mevcuttur Amazon 44,99 Euro fiyatla.

Pazzimo şarj cihazı

Bu bir şarj cihazı arayan dijital göçebeler için bir öneri Qualcomm Hızlı Şarj 4 uyumluBununla birlikte, Hızlı Şarj 1.0, 2.0 ve 3.0'a sahip cihazlar için de faydalı olacaktır.

Açıklarında, desteklenen cihazların tam bir listesini göreceksiniz. Amazon Samsung, Xiaomi, HTC, LG, Nokia, Wiko, Google telefonları gibi Fiyatı 27.99 avro.

Sky Castle duvar şarj cihazı

Seyahat şarj cihazı arıyorsanız, bu teklife bir bakın. Quick Charge 3.0 teknolojisi ile uyumludur, aşırı ısınmayı önlemek için akıllı koruma ve uluslararası uyumluluk sunar.

Quick Charge 3.0 ve 4.0 hızlı şarj ile uyumlu 8 şarj cihazı 3

Mevcut Amazon 11,39 avro karşılığında.

RAVPOWER şarj cihazı

Eğer istersen cüzdanınızı veya sırt çantanızı her zaman taşımak için bir şarj cihazı Bu seçeneği düşünün. Cihazların kutularına gelirken, tek bir girişle Quick Charge 3.0 ile uyumlu 100 gramdan daha küçük olan küçük bir şarj cihazıdır.

Bu basit ve pratik, 10,99 Euro bir fiyata bulacaksınız Amazon.

AuKey çoklu port şarj cihazı

Bu, mobil masaüstünü doğaçlama yapmak için ilginç bir seçenektir. 6 cihaza kadar bağlanın: 2 bağlantı noktası Hızlı Şarj 3.0 ile uyumludur ve geri kalanı AiPower teknolojisiyle uyumludur.

Quick Charge 3.0 ve 4.0 hızlı şarj ile uyumlu 8 şarj cihazı 4

bu Hub USB onu bulacak Amazon 29,99 Euro fiyatla

Belkin araç şarj cihazı

Bu küçük şarj cihazı Hızlı Şarj 4.0 uyumlu, 3.0 ve 2.0 ile de kullanabilirsiniz. Sigara çakmağına sadece entegre edersiniz ve seyahatiniz için diğer çözümlere bağlı kalmadan şarj cihazı alabilirsiniz. Bu seçenek şurada mevcuttur: Amazon 32,99 avro fiyata.

Birden fazla durumda kullanmak için farklı modeller. Belirtilen tüm seçenekler Amazonbu nedenle, ürünün gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için üretici tarafından ayrıntılı olarak açıklanan tüm bilgileri dikkatlice okumayı unutmayın.

Çevrimiçi satın alırken her zaman uygulanması gereken altın kural, kullanıcı yorumlarını gözden geçirmek ve gelecekteki baş ağrılarından kaçınmak için garanti şartları konusunda net olmaktır.

Diğer haberler … Şarj cihazı