Daha gelişmiş Pokémon GO oyuncuları, yalnızca bu franchise'ın beşinci neslinin yaratıkları olduğunu bilmeyecek, aynı zamanda çoğuna ancak belirli evrimlerle ulaşılabileceğini de bilecektir. Bir ya da başka şekerler ile elde edilemeyen, ancak elde edilmesi zor olan değerli nesnelerle elde edilen gelişmeler. Aralarında Teselia taşıBu yeni Pokémon'un geldiği bölgeyi ifade eder. Bunu nasıl elde edeceğini biliyor musun?

BÜLTENİMİZİ ALIN

Posta kutunuzdaki en son teknoloji haberlerini almak için abone olun. Web sitelerimizde yayınlanan haber başlıklarının, püf noktalarının, karşılaştırmaların, incelemelerin özeti ile size günde tek bir e-posta göndereceğiz.
Mailchimp tarafından sunulan servis

Her şey Teselya bölgesini harekete geçiren Beyaz Pokémon ve Black Pokémon ile başladı. Şimdi franchise'ın bu kısmı Pokémon GO'ya dayanıyor ve bunu çok çeşitli bir şekilde yapıyor. Bu bölgedeki Pokémonlardan bazıları, Snivy, Tepig, Oshawott, Patrat, Lillipup, Purrloin, Pidove, Blitzle gibi caddenin ortasında çılgınca görünecek. Bununla birlikte, diğer beşinci nesil Pokémon sadece yumurtadan çıkarken ortaya çıkacaktır. Başka, Klink gibi, sadece baskınlarda göreceksiniz. Ama en ilginç şey, pokédex'inizi üçlü ile tamamlamanız. Simisage, Simisear ve Simipour, Teselia taşına ihtiyacınız olacak. Diğer kıtalara seyahat etmenin yanı sıra, bazıları bölgesel Pokémon olduğundan.

Teselia taşı nasıl alınır

Önemli olan Teselia taşını almak. Ve, bu evrimsel taş olmadan, pokdex'in bir kısmı bence inanılmaz derecede boş olacak. Tek sorun, diğer taşlarla ve benzer evrimsel nesnelerle olduğu gibi diğer antrenörlerle savaşarak kazanamamanızdır. Bu sefer, iradesine ve saha araştırması.

teselia taşı

Anahtar, yenisini almak için bir poképarada döndürmek araştırma görevi Ne elde etmek “Spor Salonunda 5 kez mücadele etmek” veya “20 Pokémon yakalamak”, hatta “10 puanlama” yapmak gibi bu küçük zorluklar. Bu görevleri tamamladığınızda, genel soruşturmanın ilerlemesine damgalar eklenir. Bu, yedi gün sonra gerçekleştiğinde, çaba için bir ödül olarak rastgele bir ödül paketi gelir.

Ve burada, Teselia taşını alabileceğiniz bu ödüllerin arasında. Dikkat edin, "yapabiliriz" diyoruz çünkü ödüller rasgeleve taş, aralarında olmayabilir. Sadece parmaklarını çarpıp şansına güvenebilirsin. Olmazsa, onu alana kadar elinizde bulundurmaya çalışın.

Şu anda Teselia taşını almanın başka yolu yok. Mağazada alışveriş yapmayın kavga etmeyin, zorluklarla ya da özel etkinliklerle. Her zaman akılda alan görevleri ile Pokémon GO oynamak için sadece kararlılık ve sabır.

Teselia Pokémon

Teselia taşı ile ne Pokémon elde edilebilir

Teselia bölgesinden çok sayıda Pokémon gerektirir bu taş ve diğer kaynaklar gelişmek Burada size tüm bu gereksinimlerin neler olduğunu ve Pokémon'unuzun çığlık attığı Pokémon'u söyleyeceğiz.

  • Pansage + 50 Pansage şekerleri + Teselia Taşı: Simisage
  • Pansear + 50 şekerleme Pansear + Teselia Taşı: Simisear
  • Panpour + 50 Panspour şekeri + Teselia taşı: Simipour
  • Munna + 50 Munna şekerleri + Teselia Taşı: Musharna
  • Minccino + 50 Minccino şekerleri + Teselia Taşı: Cinccino
  • Eelektrik + 50 Tynamo şekerleri + Teselia Taşı: Eelektross
  • Lampent + 50 Litwik şekerler + Teselia Taşı: Chandelure

WikiDex ile görüntü

Hakkında diğer haberler … Pokemon Go