Xiaomi Redmi 7A tasarımı.

Xiaomi Redmi'nin lansmanından sonra Note 8 ve 8 Pro, Asya devinin diğer serisinin sırası. Düşük aralıkta Redmi 7 ve Redmi 7A gibi modellerle Redmi ve Redmi A serisini görüyoruz. Şimdi Redmi 7A'nın yenilenmesi gereken şey filtrelendi. Xiaomi Redmi 8A hakkında konuşuyoruzRedmi ile birlikte birkaç hafta içinde pazara ulaşacak şirketin en ucuz terminali Note 8 uluslararası versiyonunda.

Xiaomi Redmi 8A: Ekrandaki çentik ve 5.000 mAh batarya

Redmi 8A'nın çıkışı yakın. Bu, en ekonomik Xiaomi modelini çevreleyen çeşitli söylentilerle doğrulanmaktadır. Son sızıntı, aslında, telefonun tasarım açısından nasıl olacağını görmemize izin veriyor.

BÜLTENİMİZİ ALIN

Posta kutunuzdaki en son teknoloji haberlerini almak için abone olun. Web sitelerimizde yayınlanan haber başlıklarının, püf noktalarının, karşılaştırmaların, incelemelerin özeti ile size günde tek bir e-posta göndereceğiz.
Mailchimp tarafından sunulan servis

Görüntülerde görebileceğimiz gibi, terminal Redmi 7A'nın bütünleşik bir özelliğini yenileyecektir. su damlası şeklindeki çentik üst kenarda ve çerçevelerin boyutunun küçültülmesinde. Arkaya doğru hareket edersek, şimdi setin mediatrisinde yer alan kamera sensörünün durumunun ötesinde, farklar neredeyse yok denecek kadar azdır.

xiaomi redmi 8a 6

Özelliklerin geri kalanına gelince, en son sızıntılar Redmi 8A’nın 6.2 inç ekran, tahminen 18: 9 formatında ve HD + çözünürlükte. İçinde 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama ve Qualcomm tarafından imzalanan bir işlemci; özellikle Snapdragon 439. Ancak, telefonun önceki yinelemelerinde gördüğümüz gibi, 3 ve 32 GB RAM ve depolama sürümünün piyasaya sürülmesi göz ardı edilemez. Fakat selefinin önündeki terminal hakkında bir şey varsa, bu onun bataryasıdır.

Son söylentilere göre, terminal bir değer olacaktır en az 5.000 mAh batarya. Bu bize yükleme sürelerini kısaltmak için hızlı bir şarj sistemi eşlik edeceğini varsayıyor. İşlemci türü göz önüne alındığında, büyük olasılıkla maksimum 10 veya hatta 18 W maksimum güç buluyoruz. Bu nedenle, tüm özellikleri onaylamak için yeni sızıntılar veya telefonun sunumunu beklememiz gerekecek.

Kaynak | Slashleaks

Diğer haberler … giriş aralığı, Xiaomi